Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

 • 7 ДНІВ ТОЛЕРАНТНОСТІ

  Автор: Oksana Slobodyan. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: Любов, надія, єдність, віра, щастя, толерантність, під-тримка, великодушність, мудрість, людськість, сво-бода, повага, досвід, справедливість, розуміння, мо-ральність, духовність, довіра.

  Детальніше
 • Любити – це більше, ніж бути багатим, бо любити – значить бути щасливим

  Автор: Roksolana Bachynska. Дата публікації: 19.02.2016.

  Теги: хартія_вільної_людини, новела_любити, любов, добро, толерантність

  Даний проект присвячується IV новелі Української хартії вільної людини «Любити». У даному проекті ми хочемо дати можливість учням зрозуміти чим є любов у сучасному суспільстві, як вона проявляється та як її розглядали автори Української хартії вільної людини.

  Детальніше
 • «Єднаймося ж, брати мої!»

  Автор: Зоряна Степник. Дата публікації: 08.04.2015.

  Теги: Україна, єдність, Захід, Схід, повага, братерство, толерантність, у гостях радіо-мовлення, учасники, Центри Єдності

  Ні для кого не є секретом той факт, що українці, як нація, знаходяться між двома полюсами, і взяття напрямку на котрийсь із них може серйозно завдати «удару» як східним мешканцям, так і західним. Розбіжність думок, і як наслідок – супротив, полягає не стільки в ідеологічній, скільки в політичній реакції населення.

  Детальніше
 • Любити Україну

  Автор: олена губич. Дата публікації: 30.03.2015.

  Теги: Любов, толерантність, віра, вірність, чесність, гідність, розуміння, патріотизм, відданість.

  Захід розрахований на учнів загальноосвітніх шкіл. Як відомо сьогодні постає проблема державності країни. Головним джерелом знань для школярів в цьому віці постає школа, вони тільки починають формувати свої позиції щодо тих чи інших проблем, тому дуже важливо проводити різноманітні заходи, щоб інформувати учнів і відповідати на запитання які в них виникають, щодо тієї чи іншої теми. Даний захід повинен надати ширше значення школярам щодо країни в якій вони живуть.

  Детальніше
 • Любов як ідентифікація власного "Я"

  Автор: Шульга Каміла. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: ідентифікація, любов, самореалізація, талант, успіх, толерантність, гідність, рівність, духовність.

  Призначення проекту спрямоване на допомогу дітям і молоді віднайти себе, свій талант і використовувати свої вміння. Це допоможе виховати здорове і сильне покоління. Також йдеться про допомогу дітям повірити в себе, полюбити себе.

  Детальніше
 • Любов без умов

  Автор: Fedirko Irina. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: любов, толерантність, справедливість, духовність, повага, відповідальність, моральність, благодійність, компроміс, вірність, довіра, відданість

  Проект присвячений четвертій новелі Української хартії вільної людини, яка називається “Любити”. У ній розглядається проблема зміни ставлення один до одного і любов як основа цього всього. Тому у своєму проекті ми хочемо надати учням можливість зрозуміти та усвідомити чим є любов на сучасному етапі у різних своїх проявах, та як її сприймали автори Української хартії вільної людини

  Детальніше
 • вільна людина - щаслива країна

  Автор: Молень Маша. Дата публікації: 20.02.2015.

  Теги: свобода відповідальність добро солідарність толерантність рівність вибір

  Назва нашого проекту «Вільна людина – щаслива країна» Мета: донести ідею вільної людини до кожної дитини, настановити кожного на шлях формування вільної особистості. Завдання: 1. Провести комплекс виховних бесід на уроках, протягом тижня. 2. Сформувати в учнів бачення про образ вільної людини 3. Донести до свідомості учнів, що кожна людина повинна бути вільною Актуальність нашого проекту зумовлена тим що кожна дитина прагне бути вільною, але не всі розуміють значення цього слова. Саме тому ми намагаємося донести до учнів значення волі. Особливо актуально постає це питання в сучасні геополітичні ситуації, яка склалася в наші державі. В процесі створення проекту було розроблено значну кількість роздаткового матеріалу (брошура, інфографіка, буклет) знятий відеоролик. Основою нашого проекту э комплекс бесід (5), тривалість кожної 10-15хв. Ми розробили зміст для кожного дня бесід. 1-й день. Розповідь про хартію вільної людини. Висловлення думок учнів щодо свободи. Перегляд відео-інтерв’ю 2-й день. Мозковий штурм 3-й день. Інтерактивна гра 4-й день. Перегляд короткометражного фільму 5-й день. Учні зачитують власний твір-роздум. Ми сподіваємося що наш проект буде цікавим для кожного учня

  Детальніше
 • «Ми не Захід, Ми не Схід, Ми з тобою Українці!»

  Автор: Дзятківська Галя. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: громадянин, Батьківщина, ментальність, право, духовність, відповідальність, толерантність, позиція, гордість, активність, особистість, культура.

  Останнім часом у нашому суспільстві поширюються думки про так званий «поділ» України на західну й східну, причому кожна з них начебто має свій колір. Над людьми нависла хмара непорозумінь, стереотипів, ворожості. Важливо, щоб підростаюче покоління усвідомило свою приналежність до великої та могутньої нації, адже Українець – це звучить гордо!

  Детальніше
 • Любити не словом, а ділом

  Автор: Смосюк Марія. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: толерантність, повага, добро, примирення, рівність, відданість

  Даний проект спрямований на те, щоб розширити уявлення учнів про поняття «любов». І найголовніше, навчити їх любити, творячи найпростіші добрі справи, а не просто словами заявляти про неї. Ми хочемо переконати учнів, що вони теж є творцями майбутнього країни і що можуть прийнятними для свого віку способами допомагати їй. Адже, великі справи розпочинаються з маленьких дій!!!

  Детальніше
 • Я активний громадянин

  Автор: Мельник Маряна. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: активність мир терпеливість дух сила толерантність патріотизм добробут

  Основа нашого проекта є створення гуртка для 7-11 класів загальноосвітніх шкіл. Метою нашого гуртка є формування свідомого громадянина, патріота, професіонала, тобто людини з притаманними особистісними якостями й рисами характеру, світоглядом і способом мислення, почуттями, вчинками та поведінкою, спрямованими на саморозвиток та розвиток демократичного громадянського суспільства.

  Детальніше
 • Школа правильного українця

  Автор: Данилович Іван. Дата публікації: 19.02.2015.

  Теги: Українець Волонтерство Демократія Молодь Патріот Толерантність Суспільство Комунікативність Мислення Любов Свідомість Школа Виховання Рівноправність

  " Школа правильного українця " – це проект, покликаний до заохочення вираження молоддю України свого розуміння власної національності та позиціонування себе як українця.

  Детальніше
 • "Інтернаціональний Тернопіль"

  Автор: Заровенна Наталя. Дата публікації: 03.02.2014.

  Теги: підтримка, співпраця, розуміння, дружба, повага, фноземці, товариші, студенти, культура, довіра, толерантність

  Проект спрямований на зближення громади міста Тернополя із представниками різних національностей шляхом організації та відвідування зустрічей і вечорів спілкування з іноземцями, спільної участі у різноманітних тренінгах та практичних заняттях під назвою «Навчаємось разом», «Танці народів світу», «Наша національна кухня», «Звичаї та обряди з різних куточків світу». Для реалізації цього проекту необхідна творча співпраця волонтерів, аніматорів та усіх бажаючих.

  Детальніше
 • Взаєморозуміння між українськими та іноземними студентами

  Автор: Майовська Наталя. Дата публікації: 31.01.2014.

  Теги: взаєморозуміння, толерантність, порозуміння, згода, злагода

  Проект створений для порозуміння між студентами різних національностей

  Детальніше
 • Фестиваль гуманізму

  Автор: Блозва Павло. Дата публікації: 30.01.2014.

  Теги: гуманізм,толерантність, людяність, філософія, ідеї, майбутнє

  Фестиваль гуманізму має на меті розвиток гуманізму суспільства, популяризація гуманних цінностей та популяризація взаємодопомоги; створення майданчику висловлення ідей, популяризація нових парадигм розвитку суспільства, створення нової еліти суспільства. Під час фестивалю проводяться відкриті майстер-класи, тренінги, дискусійні клуби, відкритий університет. В них обговорюються та створюються нові парадигми, які потрібні для модернізації суспільства.

  Детальніше