Кафедра інформатики та методики її викладання
Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка

"Підвищення інформаційної культури студента за допомогою бібліотеки"

Автор: Лена Прокопчук. Дата публікації: 08.04.2015.

Теги: #ТНПУ, #Наукова_Бiблiотека_ТНПУ, #Українська_Хартія_Вільної_Людини, #Мислили

Мета проекту. Виховати в студентів культуру читання за допомогою популяризації бібліотеки.

Актуальність. В умовах інформаційної глобалізації ослаблення інтересу до читання - загальносвітова тенденція. Відбувається не тільки відчуження молоді від книги, падіння загальної книжкової культури, але і втрата національних традицій книжності. Пошук інформації в інтернеті, який давно став основним джерелом інформації для всіх студентів, на відміну від старомодних «посиденьок» в читальному залі з горою книг, не сприяє різносторонньому розвитку мислення та вміння орієнтуватися в інформації. Саме тому так гостро стоїть проблема залучення студентської молоді до бібліотеки, прищеплення любові до читання та друкованого слова.

Завдання:
1. Підтримання у студентів інтересу до наукової бібліотеки за допомогою поширення корисної інформації в соціальних мережах.
2. Залучення студентів до безпосередньої діяльності наукової бібліотеки за рахунок проведення різноманітних культурно-виховних заходів.
3. Популяризація наукової бібліотеки, як інформаційно-культурної установи, серед студентів, абітурієнтів та широкого кола зацікавлених осіб.

Цільова аудиторія – студентська молодь.

Строк виконання проекту – 1 рік.

Блог: http://library-tnpu.blogspot.ru/

назад